Erasmusplus SAAIC IUVENTA

    AKO ZÍSKAŤ GRANT

Formuláre žiadostí

UPOZORNENIE: formuláre žiadostí nie je možné otvoriť priamo zo stránky. Najskôr ich uložte u seba na PC a to tak, že pravým tlačidlom kliknete na (pdf) pri žiadosti a z kontextového menu si vyberiete Uložiť odkaz ako...

POZOR: elektronické prihlášky sa dajú podať najneskôr do poludnia (12:00) termínu pre podanie daného typu prihlášky. V prípade technickým problémov s podaním prihlášok kontaktujte helpdesk@saaic.sk, alebo volajte na 02/209 22 282.

Grant na špeciálne potreby

Aktivity pre oblasť Mládeže


UPOZORNENIE: Žiadosti o Akreditácie organizácií pracujúcich s dobrovoľníckymi aktivitami (v minulosti Európska dobrovoľnícka služba) a samotné žiadosti o grant k Dobrovoľníckym aktivitám už nie je možné podávať cez program Erasmus+. Tieto aktivity a súvisiace akreditácie (po novom „Značka kvality“) sa presunuli pod program Európsky zbor solidarity. Bližšie informácie a aj formuláre nájdete tu.
Už platné akreditácie mládežníckych organizácií v rámci Erasmus+, zostávajú platné aj v novom programe Európsky zbor solidarity.Kontaktné a tréningové semináre (TCA)